Jdi na obsah Jdi na menu
 


David Jones

Narozen v Cardiffu v roce 1965, byl poněkud neklidné dítě. Po krátké období, které strávil ve výchovném ústavu se okamžitě přihlásil do britské armády. Výsledky v tréninku ho pasovali na jednoho z nejlépe vytrénovaných mužů v parašutistickém oddíle. Po šesti letech služby přestoupil do speciálních jednotek leteckých sil. Ty opustil po třech letech kvůli zranění, utrpěnému při jednom ze seskoků. Poté, co se úplně uzdravil, byla naverbován organizací IGI jako terénní pracovník. S pomocí majorky Rebecci Anyaové a kapitána Harrisona úspěšně zmařil spiknutí KGB, jež se pokoušela odpálit atomovou hlavici v jaderné elektrárně. V současnosti je veden v aktivní službě

 

Rebecca Anyaová

Specialistka na poli komunikace a satelitního pozorování – jedna z klíčových postav války v Zálivu. Po skončení konfliktu zaujal její výzkum OIZC (označení, indentifikace a získání cíle) vedení IGI natolik, že byla přijata jako terénní pracovník. V současnosti mimo aktivní službu v terénu do doby, než se uzdraví její poslední zranění.

Jach PriboiO smějícím se Rusovi – který prodal hodně zbraní – se zmiňují záznamy v souvislosti s dodávkou jaderných zbraní pro KGB. Přes jeho důkladnější krytí, nikdo nepochybuje, že stále podniká na černém trhu se zbraněmi, jelikož části z jeho zásilek AK47 byly spatřeny na Středním východě. Ačkoliv jeho spletitá distribuční síť prakticky neumožňuje lokalizovat jeho polohu, současné zprávy označují jako nejpravděpodobnější místo jeho pobytu severní Afriku.

Senátor Pat Lenehan

Pat Lenehan je zakladatelem organizace IGI a je odpovědný za nábor členů až do roku 1995. Sloužil v Korejské válce jako plukovník v dělostřelecké divizi americké armády. Vysloužil si respekt svých kolegů a nadrřízených, když severokorejské jednotky obklíčili jeho jednotku, vedl Lenehan statečný útok na prolomení obklíčení. Lenehan byl poslední živý ze své skupiny, když se dostal na velitelství a zbytek jeho jednotky byl díky němu bezpečně evakuován. Vrátil se do USA jako hrdina a stal se respektovaným člověkem. Během šesti let se stal starostou a za dalších deset byl vedoucí postava Republikánů. Dnes je jedním z nejdéle sloužících senátorů ve Sněmovně Reprezentantů.

Plukovník Phillip White

Phillip White, vysokoškolák z Harvardské obchodní akademie, byl svými profesory popisován jako „vyjímečný génius se skrytým jednáním“. Krátce poté co opustil Harvard se White připojil k USMC. Během akce v Kambodži viděl White jak je jednotka Roberta Questa obklíčena. Ačkoliv zde byla většina jeho mužů zabita, White byl zajat a mučen, zatímco Quest uniknul a vrátil se pro Whita o šest měsíců později.

Seržant Robert Quest

Questovi přednosti jsou jeho bojové dovednosti a naprostá oddanost. Dlouhou dobu strávil ve Virginských lesích a jeho vrozenoá schopnost lovit a střílet ho poté jasně vedla k USMC, ke které se přidal roku 1971. Po promoci ho silný smysl pro přežití, přesnost a psychická odolnost vedlo k jeho zařazení do skupiny Whita jako sniper. Tyto dovednosti mu zachránili život při onom přepadení, kdy byl White zajat. Vyčítky, že nechal svého velícího důstojníka padnout do zajetí Vietnamců, ho nakonec vedli k tomu, aby se pro Whita vrátil. Dnes pracuje Quest jako ochránce White a jeho osobní bodyguard.  

                                                                                  zdroj:www.igi.webz.cz

Free Music
Free Music
Free Music
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář